NUTRIWAY 3'lü Paket

179.00TL

Stok Durumu:
1
Ürün Kodu:
08-023

Henüz oylanmamış
Yorum Yap

NUTRIWAY Omega 3 Complex

Açıklama

Atlas Okyanusu’ nun derin, soğuk sularından çıkarılan balıklar Omega-3 yağ asitleri yönünden zengindir. Bilindiği gibi, Omega-3 yağ asitleri vücut tarafından üretilemediği için beslenme yoluyla alınması gerekir. Omega-3 Complex’in  iki aktif bileşeni EPA (Ekosapentaenoik asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik asit) ’dir. Yaygın beslenme programları  düşük balık tüketimi nedeniyle Omega-3 yağ asitleri yönünden zayıf olduğu için, NUTRIWAY Omega-3 Complex bu değerli yağ asitlerini beslenmenize eklemeniz için uygun bir destektir. 

 •   Bir kapsül 180 mg EPA (Ekosapentaenoik asit) ve 120 mg (Dokosaheksaenoik asit) sağlar.
 •   Yapay renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu madde yoktur.

Özellik

 Beslenmede muhtemelen eksik kalmış yağ asitlerinin temin edilmesine yardım eder.  

Önerilen Kullanım Şekli

Günde 1 tablet alınız.

Şişenin kapağını sıkı kapatın.  Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. 

 

NUTRIWAY - Daily

Açıklama

Optimum varlığınızı keşfedin! 

NUTRIWAY™farklı beslenme açıklarını kapatacak ve bütün yıl boyunca beslenmenizi doğal bir şekilde geliştirecek vitamin ve mineraller sunmaktadır:

 • NUTRIWAY Daily kendinize iyi baktığınızla ilgili sizi güvende hissettirecek temel düzeyde vitamin ve minerallere ihtiyacınız olduğu dönemler için tasarlanmıştır
 • NUTRIWAY DOUBLE X™ Multivitamin/ Multimineral/Bitkisel Besleyici Gıda Takviyesi vücudunuzun talepleri daha yüksek olduğunda güçlü besin desteği sağlayan ileri bir formüldür.

NUTRIWAY Daily temel düzeyde esensiyal vitamin ve mineraller içerir. Bu ürün bir insanın normal beslenmesinde eksik kalması muhtemel günlük besin elemanları ihtiyacının karşılanmasına yardım eden vitamin ve mineralleri temin eden bir takviye kaynağı sağlamak üzere formüle edilmiştir.

Bu ürün acerola kirazı, maydanoz, alfalfa, havuç, ıspanak ve su teresinden elde edilen NUTRILITE bitki özütleri içerir.Çünkü bu bitkiler vitamin ve minerallerin yanı sıra  besin elemanları da içermektedir. Günde sadece bir defa alınan bu ürün geniş bir beslenme desteği ile özgün Nutrilite özütlerinden elde edilen dengeli temel vitamin ve mineraller ve değerli bitkisel besleyiciler sağlar.

Özellikleri

 • Bu ürün bitkilerden elde edilen özgün NUTRILITE ™ özütlerini de içerir. Çünkü bunlar vitamin ve minerallerin yanında başka besin öğeleri de içermektedir.
 • Modern yaşam tarzından veya yanlış gıda tercihlerinden kaynaklanan besin öğeleri açığını kapatmak için günde bir defa alınan uygun bir çözüm.
 • Geniş bir yelpazede beslenme desteği ve esensiyal vitamin ve mineral dengesi sağlar.
 • Bitki konsantrelerinde bulunan bitkisel besleyiciler içerir.
 • Herhangi bir gıda takviye programı için sağlam bir temel oluşturur.
 • İçinde hiçbir yapay tatlandırıcı, renklendirici, lezzet verici veya koruyucu madde yoktur.
 • Gluten içermez, laktoz içermez.

Önerilen Kullanım Şekli

 

Sıvıyla günde bir tablet yutun.

Kimler kullanabilir?

 • Temel besin öğeleri ihtiyaçlarını kapatma gereksinimi duyanlar
 • her zaman yemek yemeye vakti olmayanlar
 • Muhtemelen bazı besleyici maddeler yönünden eksik olması nedeniyle beslenmeleri yeterli düzeyin altında kalanlar.

Uyarı

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Bu ürün çeşitlendirilmiş bir beslenmenin yerini tutmaz. Önerilen günlük dozu aşmayın. Kutunun ağzını sıkıca kapatın. Bu ürün fazla miktarda alındığı zaman çok küçük çocuklara zararlı olabilecek demir içerir. Ulaşılamayacak ve görülmeyecek yerde saklayın.

 

NUTRIWAY - B Complex

Açıklama

NUTRIWAY Natural Source B Complex, tümü doğal kaynaklardan çıkarılmış 6 temel B vitamininden meydana gelen beslenme yönünden dengeli bir formüldür. B vitaminin esas işlevi yağların, karbonhidratların ve proteinlerin enerjiye dönüşmesine yardımcı olmaktır. İçinde 6 temel B vitamini ile birlikte, folik asit, B 6 ve B 12 vitaminleri bulunur. Fizyolojik stres, sigara içme, alkol tüketimi, ilaç tedavisi ve ilaç kullanımı vücuttaki B vitamini stoklarını azaltabilir.B vitamini suda çözünen bir vitamindir; bu nedenle düzenli olarak vücuda yüklenmelidir. Tabletler NUTRILOCKTM ile kaplı olduğu için yutulması kolaydır.

Özellikleri

• B12 Vitamini ile deaktive edilmiş, doğal ve özel olarak yetiştirilmiş mayadan hazırlanmış olan altı temel B vitamini sağlar.

• NUTRILOCKTM ile kaplanmıştır.

• Yapay renklendiriciler, aroma veya koruyucu maddeler yoktur.

• İçinde hiçbir yapay tatlandırıcı, koruyucu madde, koku veya renk verici madde yoktur.

Faydaları

• Doğal materyaller dengeli bir B vitaminleri karışımı sağlar.

 • Tazeliğini korur; tabletler tüketilinceye kadar besin öğelerini saklar; tabletleri yutmak kolaydır.

 • Yapay katkı maddelerinden kaçınmak isteyenler için özellikle uygundur.

Önerilen Kullanım Şekli

Bir sıvı ile günde bir veya iki tablet alın. Tercihen, yemekle beraber alın.

 Kim Kullanmalıdır ? Vitamin B yönünden zengin çok çeşitli yiyecekleri yemeyenler, özellikle vejeteryanlar, Sigara içenler veya yüksek oranda alkol alanlar, Diyet yapanlar veya sınırlı bir rejim uygulayanlar, Bazı ilaçları kullananlar veya ilaç tedavisi altında olanlar, özellikle uzun süreli antibiyotik kullananlar, Yaşlılar.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam

Etiketler: