Asistanlık Hizmetleri,Check-up Sağlık Hizmetleri ve Hediye Turkcell Konuşma Paketi

0.00TL

Stok Durumu:
499
Ürün Kodu:
Asistanlık-01

Henüz oylanmamış
Yorum Yap

Mevcut Seçenekler:

ASİSTANLIK HİZMETLERİ

Ambulans Hizmeti

Bilişim Tek Kart Sahibi’nin Dünya Sağlık örgütünün tanımladığı kriterlere göre(32 parametre) ani hastalığı veya yaralanması ve 24 saat içinde müdahale edilmezse Bilişim Tek Kart Sahibi’ninhayatını tehlikeye sokacak durumlarda, Bilişim Tek Kart Sahibi’ni ambulans veya refakatçi doktor ve TÜRKİYE ASSİST’in doktoru tarafından en uygun kabul edilen herhangi bir nakil aracıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze nakli için gerekli organizasyonu yapacak ve yılda 1 kez 250 ¨limitler dahilinde ücretsiz sağlayacaktır. Teminatların aşılması durumunda aşılan kısımKart Sahibi tarafından ödenecektir.

Türkiye Assist Medikal Ekibi, Bilişim Tek Kart Sahibi’nin sağlık durumunun, normal bir yolcu gibi nakline müsait olup olmadığını ya da başka ilave düzenlemelerin gerekli olup olmadığını; Bedensel Zarar ya da hastalığa uygun nakil aracını (kara ambulansı, hava ambulansı, tarifeli uçuş, v.b.) Bilişim Tek Kart Sahibi’nin tedavisinden sorumlu olan doktorun yazılı raporu doğrultusundabelirleyeceklerdir. Hava ambulansı organizasyon olarak verilmektedir. Organizasyondan doğan masraflar kart sahibine aittir. Teminatların aşılması durumunda aşılan kısımKart Sahibi tarafından ödenecektir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız Türkiye Assist bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Yolda giderken aracınız mı bozuldu? Bulunduğunuz yere yakın tamirci nerde bilmiyor musunuz ? Artık bu sorunları düşünmenize gerek yok, Türkiye Assist ‘i arayın sorunlarınıza çözüm bulalım. Türkiye Assist ile yolunuz mutlaka kesişecektir !

Araç Çekme – Kurtarma Hizmeti

Türkiyenin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız  Türkiye asist bir telefon kadar yankınızda olacaktır

Yolda giderken aracınız mı bozuldu ? Bulunduğunuz yere yakın tamirci nerde bilmiyormusunuz ?Artık bu sorunları düşünmenize gerek yok Türkiye Assist ‘i arayın  sorunlarınızı çözüm bulalım Türkiye Assist ile yolunuz mutlaka kesişecektir.

Yağmurlu bir gecede uzaktaki sevdiklerinize arabanız ile gidiyorsunıuz Pendik’te yolsa kaldınız Aileniz yanınızda ve yoldan her geçenden de yardım isteyemiyormusunuz ! Hemen Türkiye Assist Hizmet hattını arayın ! Aracınızın çekimi veya kurtarılması ile Türkiye Assist ilgilensin…Yağmurlu bir gecede uzaktaki sevdiklerinize arabanız ile gidiyorsunuz, Pendik’te yolda kaldınız! Aileniz yanınızda ve yoldan her geçenden de yardım isteyemiyorsunuz! Hemen Türkiye Assist Hizmet Hattını arayın! Aracınızın çekimi veya kurtarılması ile Türkiye Assist ilgilensin.Türkiye’nin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız Türkiye Assist bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Yolda giderken aracınız mı bozuldu? Bulunduğunuz yere yakın tamirci nerde bilmiyor musunuz ? Artık bu sorunları düşünmenize gerek yok, Türkiye Assist ‘i arayın sorunlarınıza çözüm bulalım. Türkiye Assist ile yolunuz mutlaka kesişecektir ! Türkiye’nin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız Türkiye Assist bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Yolda giderken aracınız mı bozuldu? Bulunduğunuz yere yakın tamirci nerde bilmiyor musunuz ? Artık bu sorunları düşünmenize gerek yok, Türkiye Assist ‘i arayın sorunlarınıza çözüm bulalım. Türkiye Assist ile yolunuz mutlaka kesişecektir ! Türkiye’nin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız Türkiye Assist bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.Türkiye’nin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız Türkiye Assist bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Yolda giderken aracınız mı bozuldu? Bulunduğunuz yere yakın tamirci nerde bilmiyor musunuz ? Artık bu sorunları düşünmenize gerek yok, Türkiye Assist ‘i arayın sorunlarınıza çözüm bulalım. Türkiye Assist ile yolunuz mutlaka kesişecektir !

Türkiye’nin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından artık korkmanıza gerek yok siz yolculuğunuzun keyfini çıkartırken yol arkadaşınız Türkiye Assist bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Yolda giderken aracınız mı bozuldu? Bulunduğunuz yere yakın tamirci nerde bilmiyor musunuz ? Artık bu sorunları düşünmenize gerek yok, Türkiye Assist ‘i arayın sorunlarınıza çözüm bulalım. Türkiye Assist ile yolunuz mutlaka kesişecektir !

Çilingir Gönderim Hizmeti

Anahtarların çalınması, kaybedilmesi veya hırsızlık sonucu kilitlerin hasar görmesi ya da herhangi bir nedenle kilitlerin arızalanması sonucu konuta hiçbir giriş yolunun bulunmaması durumunda, böyle bir tamiratın mümkün olduğu durumlarda, Türkiye Assist gerekli acil tamir hizmetini sağlamak amacıyla anlaşmalı çilingirini gönderecektir. Bu hizmet tüm Türkiye’de verilmektedir. Teminatların aşılması durumunda aşılan kısmın ödemesi Kart Sahibi’ne aittir. Bilişim Tek kart vadesince azami bir olay olmak kaydıyla olay için 100tl ¨ sınırına kadar malzeme, işçilik ve ulaşım masraflarını karşılayacaktır.

İçerik Görev;

o Anahtar kaybına bağlı dış kapının açılması,

o Anahtar çalınmasına bağlı dış kapının açılması,

o Anahtarın içerde unutulmasına bağlı dış kapının açılması,

o Anahtarın kapı arkasında unutulmasına bağlı dış kapının açılması,

o Barelin arızalanmasına bağlı dış kapının açılması,

o Kilidin arızalanmasına bağlı dış kapının açılması,

o Hırsızlık amaçlı zarar verilmiş çalışamaz haldeki dış kapının açılması,

!!!Birebir yakın ürün baz alınır. Sözleşme kapsamında ve limitler dâhilinde kalmak üzere standart kilit, barel, rozet vb. malzeme kullanılır.

!!! Aksesuar malzemeler asistanssözleşme kapsamı dışında olup kart sahibi tarafından karşılanır (güvenlik zinciri-süngüsü, kapı freni, kapı tokmağı vb.).

İstisnalar;

a) Anahtarların kopya edilmesi,

b) İsteğe bağlı kilit veya barellerin değiştirilmesi,

c) İsteğe bağlı kapının açılması

Cam İşleri Hizmeti

Konut’un dış cephesinde bulunan camların dış nedenlerden dolayı kırılma ya da çatlama sonucu hasar görmesi durumunda, Türkiye Assist hasar gören parçayı eski haline getirerek, daha ileri hasar ve zarara karşı meskeni korumak maksadıyla gerekli tamir hizmetini yerine getirecek bir camcı gönderecektir. Bu hizmet mesai saatlerinde saadece İstanbul, Ankara ve İzmir’de verilmektedir. Teminatların aşılması durumunda aşılan kısmın ödemesi Kart Sahibi’ne aittir. Bilişim Tek kart vadesince azami bir olay olmak kaydıyla olay için 100 tl¨ sınırına kadar malzeme, işçilik ve ulaşım masraflarını karşılayacaktır.

İçerik Görev;

o Kırılmış veya çatlamış düz camların değiştirilmesi,

o Kırılmış veya çatlamış buzlu camların değiştirilmesi,

o Kırılmış veya çatlamış cam kapının değiştirilmesi,

o Kırılmış veya çatlamış çift (ısıcam) camın değiştirilmesi,

o Kırılmş veya çatlamış özel nitelikli camların (temperli-damperli,renkli,lamine vb.)değiştirilmesi

!!! Birebir yakın ürün baz alınır.sözleşme kapmasında ve limitler dahilinde kalmak üzere standart cam malzeme kullanılır.

!!! Aksesuar malzemeler asistans sözleşme kapsamı dışında olup kart sahibi tarafından karşılanır (cam kapı motoru-makinası,cam kapı aksesuarları,cam üzeri reklam boyama\yapıştırmaları vb.)

İstisnalar;

a) Ayna benzeri ürünlerin değiştirilmesi,

b) Vitray benzeri sanat işçiliği gerektiren ürünlerin değiştirilmesi,

 

SAĞLIK HİZMETLERİ

 

1. Yetişkin Check-Up Bilişim Tek Kart Sahipleri yılda bir kez anlaşmalı olunan hastanelerde ücretsiz check-up hizmetinden yararalanabiliyorlar.Kart Sahibi hizmetten yararlanmak için 48 saat öncesinden Türkiye Assist ‘i araması gerekmektedir. Teminatların aşılması durumunda aşılan kısım masrafları kart sahibine aittir.

• Doktor Muayene

• Akciğer Grafisi (tek yönlü)-Akciğer hastalıklarının tespiti için

• EKG Kalp elektrosu, kalp hastalıkları

• Tam Kan Sayımı (13 parametre)

• Tam İdrar Tahlili

• Sedimantasyon-Kandaki Alyuvarların Ölçülmesi

• Kan Şekeri-Şeker hastalıklarının erken teşhisi

• Kolesterol, Total

 1) Doktor Muayene

Hekim tarafından sonuçların değerlemdirilmesi

2) Akciğer Grafisi Tek Yönlü

Akciğer hastalıklarının ön tarama testidir.

3) EKG Kalp Elektrosu

Kalbin elektriksel uyarı grafisi.Koroner Arter Hastalıkları ile Ritm Bozukluklarını izlemede en basit ama değerli tetkik türüdür.

4) Tam Kan Sayımı (13 Parametre )

Lökosit -Enfeksiyöz hastalıkların ve immun sistem reaksiyonlarının takibinde önemlidir.Eritrosit,Hemoglobin,hematokrit -Anemi(kansızlık) tespitinde anlamlıdr.Lenfosit,Nootrofil,Monosit,Eozinofil,Bazofil-kan hücrelerinin özelliklerinin değerlendirilmesi ve bazı kan hastalıklarında değerlidir.

5) Tam İdrar Tahlili

Böbrek,mesane ve idrar yolları hastalıklarının araştırılması testi.

6) Sedimantasyon-Kandaki Alyuvarların Ölçülmesi

Enfeksiyon hastalıkların,romatizmal hastalıkların,bazı malign hastalıkların habercisidir.

7) Kan Şekeri

Şeker hastalığı tanı ve tedavisinde kullanılır.

8) Kolesterol,Total

Koroner kalp hastalıklarının risk derecelendirilmesinde,tedavi planı ve izlenmesinde yararlıdır.

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam